Bez jediné prohry zvítězili naši mladší žáci na posledním turnaji elitní skupiny přeboru MS kraje. Kvůli „covidové“ neúčasti ve dvou turnajích skončili naši kluci celkově na sedmém místě. V neděli 20. března 2022 v Opavě však porazili oba nejlepší týmy z celkové tabulky, která určila celkové pořadí. Dokázali tak, že jejich skutečné místo v našem kraji je na nejvyšších příčkách.

Kvůli covidovým problémům nemůžou mladší žáci bojovat v moravskoslezském krajském přeboru o nejpřednější příčky. Přitom v celém průběhu soutěže na hřišti podlehli pouze družstvům Opavy a Nového Jičína.

Tři výhry, z toho jedna kontumačně. Naši mladší žáci skvěle vstoupili do letošního ročníku krajského přeboru, když se na ZŠ Formana kvalifikovali z prvního místa do první výkonnostní skupiny pro další pokračování soutěže.

Kromě českých reprezentantů byli naši žáci nejblíže světovým volejbalovým hvězdám. A doslova se jich někteří i dotýkali, jak je vidět z některých fotek. Takto okomentovali účast našich žáků na mistrovství Evropy jejich trenéři Martin Vaculík a Roman Dvoran.