Skupina A krajského majstrovstva starších žiakov sa hrala v nedeľu v Novom Jičíne. Cieľom družstva bolo zahrať čo najlepšie a udržať sa v skupine najlepších. Šesticu starších žiakov v turnaji doplnila dvojica mladších žiakov. Pre chorobu sa turnaja nezúčastnil Daniel Starovič a Jan Mlčák.

Domáci žiaci VK Ostrava skončili na InterCupu na konečnom šiestom mieste, keď pri rovnosti bodov s Beskydami rozhodoval pomer lôpt. Družstvá odohrali po päť zápasov a celkovým víťazom sa stal Nový Jičín, ktorý v dramatickom finále zdolal družstvo VK Púchov 2:0/23,23/.

Starší žáci se udrželi v A skupině krajského přeboru. Přes dvě porážky stále patří mezi nejlepší týmy v kraji. Do skupiny B sestupují Beskydy.
Žiaci hrali súťaž tretí týždeň v rade po sebe a bolo otázkou, či dokážu udržať kvalitu hry z predchádzajúcich turnajov. Zápasy v skupine A sú vždy veľmi vyrovnané a tento trend bol naplnený aj v nedeľných súbojoch. Cieľ sme splnili, obsadili sme 3.miesto a v A skupine budeme hrať aj nasledovný turnaj.

Nejmladší volejbalové naděje našeho klubu zaplnily tělocvičnu šenovské školy. Sedm desítek dětí nadšeně bojovalo o vítězství ve svých barevných skupinách.