Vítězná série pokračuje. Po skvělém výkonu jsme v domácím prostředí porazili ve třech setech Brno a připsali si pátou výhru v řadě za plný bodový zisk a posunuli se na pátou příčku extraligové tabulky.

Zvedli jsme se ze dna tabulky a teď nás čeká přímý souboj o šesté místo, které na konci základní části znamená přímý postup do čtvrtfinále play off. Tímto zápasem završíme první polovinu dlouhodobé soutěže.

Minule o šesté, tentokrát se bojuje o páté místo v tabulce. Oba týmy mají v posledních zápasech skvělé výsledky. Dokonce i sázkové kanceláře dávají oběma soupeřům stejné šance na vítězství. Tímto domácím zápasem proti Brnu zahájíme v sobotu 15. prosince od 17 hodin druhou polovinu základní části extraligy.

Po sobotní senzační extraligové výhře jsme v prvním utkání čtvrtfinále Českého poháru tentokrát Karlovarsku hladce podlehli ve třech setech.

I v letošních zápasových bulletinech chceme hráče přiblížit i po lidské stránce. Nechali jsme je odpovědět na anketní otázky. Hráči mohli odpovídat vážně i nevážně. Odpovědi budeme zveřejňovat v jednotlivých bulletinech. Tento text je převzat z bulletinu k zápasu s Prahou.

O obrovské překvapení se postaral v extralize náš tým, když ve třech setech po bravurně zvládnutých koncovkách vyhrál na palubovce vedoucího celku a loňského mistra z Karlovarska. Dnešní soupeř poprvé v sezoně ztratil všechny tři body. Třetí extraligová výhra v řadě bez ztráty setu potvrzuje rapidní vzestup formy. V tabulce ČVS jsme se dostali na sedmé místo. Někde se objevujeme i na místě šestém. (Rozdíl vysvětlujeme na konci článku).

Vítězná série našeho extraligového týmu pokračuje. S výjimkou druhého setu jsme ve velmi kvalitním a bojovném utkání porazili doma Lvy Praha a zaznamenali tak počtvrté v řadě plný bodový zisk, který nás posouvá po první polovině základní části mezi nejlepších šest týmů soutěže.

Včerejší jednoznačný postup v Českém poháru připravil nabitý víkendový program, dvakrát se běhen dvou dnů utkáme s Karlovarskem. V sobotu jedeme do Varů odehrát extraligový zápas a hned v neděli se utkáme znovu, tentokrát ve čtvrtfinále Českého poháru.

TPL_INFINITY_MORE_ARTICLE