Plná ostravská hala Sareza viděla jednoznačné slavnostní derby, kdy skvěle hrající Ostrava přehrála nováčka z Beskydy hladce ve třech setech. Utkání připomnělo 30. výročí „Sametové revoluce“, domácí hráči nastoupili ve speciálně vyrobených dresech, které tvořily po utkání základ dražby, jejíž výtěžek byl věnován dvěma dětem postiženým Downovým syndromem.

Dresy, míče i darovací šeky pro Nelu a Marka jsou připraveny. Teď už jen dobrý volejbal a vybrat hodně peněz pro dobrý účel.

Po famózním domácím výkonu s Českými Budějovicemi přišel do ostravské haly mráz. Náš tým nenašel žádný recept na nadšenou a dobře organizovanou hru soupeře. Na Ústí nestačil v žádné činnosti, a proto skončil s tak výraznou prohrou.

V sedmém extraligovém kolem přivítáme v sobotu 16. listopadu od 17 hodin v derby zápase nováčka soutěže Black Volley Beskydy. Volejbalová sobota v hale Sareza bude spojena s 30. výročím Sametové revoluce a státním svátkem 17. listopadu. K tomu proběhne charitativní dražba dresů a tombola.

Vyhrát třetí zápas v řadě a udržet se v popředí extraligové tabulky. To je jasný cíl našich volejbalistů před sobotním domácím utkáním 5. extraligového kola proti Ústí nad Labem, které v hale Sareza začíná 2. listopadu od 17 hodin.

Další třísetovou porážku si připsal náš extraligový tým. V 6. kole podlehl v Praze rozjetým Lvům, když prohrál první dva sety v samotné koncovce. Poslední sada zápasu již vyzněla jednoznačně pro domácí tým.

Role favorita bývá ošidná, ale my jsme se s ní ve Zlíně vypořádali na jedničku. Vyhráli jsme ve třech setech. I když domácí vzdorovali v začátcích setů, hlavně ve třetím, odvážíme si jasné vítězství.

Těžký úkol čeká v 6. kole extraligy naše hráče, odčinit na palubovce letos hodně posíleného celku Lvi Praha nečekanou domácí porážku 0:3 s Ústím nad Labem. Zápas se hraje v sobotu 9. listopadu od 18 hodin.

„Tak zase byla k vidění ta hladová smečka zvířat, jakou známe z minulé sezony. Pravda, kořist byla díky tomu bezbranná! Kousnout a nepustit! Jen tak dál vlčáci,“ to je vzkaz jednoho z fanoušků na facebooku po televizním utkání s Budějovicemi.

TPL_INFINITY_MORE_ARTICLE