První domácí zápas se Zlínem odehrajeme v naší hale v pondělí 4.10. od 17:00 namísto původního sobotního termínu. Důvodem je zařazení tohoto utkání do televizního vysílání.

Poslední turnaj v přípravě Ostrava Cup jsme zvládli bez porážky a celkově zvítězili. Jen den předtím jsme absolvovali silně obsazený turnaj v polském Kielce, kde jsme za tří týmů skončili poslední. Herní příprava na nový extraligový ročník je tak u konce.

Dvakrát porážka 2:3 a čtvrté místo na turnaji v polském Andrychowě, to byl další díl naší přípravy na novou extraligovou sezonu.

Ve čtyřech setech jsme zdolali v rámci exhibičního utkání v Havířově našeho extraligového a silně omlazeného rivala Black Volley Beskydy.

Na druhém antukovém turnaji přípravného období jsme stejně jako v Kojetíně padli v Lupenici až ve finále. Vydařený den podtrhli junioři třetím místem.

Výhra i prohra 3:1 na sety. Dva rozdílné zápasy předvedl náš extraligový tým v dalším pokračování přípravy, když nejprve doma vrátil porážku Bielsko Biale z její palubovky, aby následně prohrál v Jaworznu.

V prvním klasickém přípravném utkání jsme po pěti setech prohráli 4:1 s účastníkem polské první ligy (tamní druhá nejvyšší soutěž) Bielsko – Bialou.

TPL_INFINITY_MORE_ARTICLE