Po sérii třech utkání Českého poháru vstupujeme v sobotu 18. ledna od 17 hodin opět do kolotoče extraligy. V důležitém utkání v boji o první šestku tabulky hostíme v roli favorita Zlín.

Nejlepší volejbal letošní sezony viděla naše hala v prvním setu pohárového čtvrtfinále. Set s oboustranně hodnotným výkonem jsme nakonec získali kvalitním útokem v jeho závěru. Další průběh už patřil Karlovarsku, které zlepšilo obranu na síti i v poli, a když se přidaly naše chyby, zaslouženě v zápase zvítězilo.

První ze tří lednových zápasů se Zlínem začíná v naší hale Sareza v úterý 7. ledna od 17 hodin.

Až pět pohárových zápasů může čekat náš tým během letošního ledna. První dva zápasy, které naši hráči absolvují v roce 2020, budou zápasy 3. kola Českého poháru, ve kterých nás čeká Zlín.

Dva vítězné sety nám stačily k postupu do čtvrtfinále Českého poháru. Odvetné utkání 3. kola českého poháru na palubovce Zlína jsme sice již neodehráli v tak velkém stylu jako první úterní zápas doma, ale potřebné dva sety, které nás posílají do čtvrtfinále soutěže, jsme získali. Ve zbytku zápasu se prostřídali všichni hráči. Další pohárový zápas nás čeká doma 16. ledna a pak 22. ledna venku. Střetneme se s Karlovarskem o postup na finálový turnaj.

I v letošních zápasových bulletinech chceme hráče přiblížit i po lidské stránce. V této sezoně představujeme nové hráče. Nechali jsme je vždy odpovědět na už známé anketní otázky. Mohli odpovídat vážně i nevážně. Odpovědi zveřejňujeme v jednotlivých bulletinech. Tento text je převzat z bulletinu k zápasu s Příbramí.

V prvním zápase 3. kola českého poháru jsme doma po jasném průběhu přehráli ve třech setech Zlín a ve čtvrtek můžeme na palubovce soupeře stvrdit postup do čtvrtfinále, kde by náš čekalo Karlovarsko.

I v letošních zápasových bulletinech chceme hráče přiblížit i po lidské stránce. V této sezoně představujeme nové hráče. Nechali jsme je vždy odpovědět na už známé anketní otázky. Mohli odpovídat vážně i nevážně. Odpovědi zveřejňujeme v jednotlivých bulletinech. Tento text je převzat z bulletinu k zápasu s Odolenou Vodou.

TPL_INFINITY_MORE_ARTICLE