První domácí zápas se Zlínem odehrajeme v naší hale v pondělí 4.10. od 17:00 namísto původního sobotního termínu. Důvodem je zařazení tohoto utkání do televizního vysílání.

Poslední turnaj v přípravě Ostrava Cup jsme zvládli bez porážky a celkově zvítězili. Jen den předtím jsme absolvovali silně obsazený turnaj v polském Kielce, kde jsme za tří týmů skončili poslední. Herní příprava na nový extraligový ročník je tak u konce.

Bielsko Biala a Beskydy. Dvě možnosti, kdy můžete poprvé spatřit náš nově se rodící extraligový tým.
Všichni fanoušci mají možnost uvidět mužstvo VK Ostrava ve středu 8. září od 17:15 v hale Sareza v zápase proti polskému týmu z Bielsko Biale a v sobotu 11. září od 12 hodin v Havířově při utkání s Black Volley Beskydy.
Po krátkém čase, který naši hráči využili k trénování, opět přicházejí přípravné zápasy. Ve středu 8. září od 17:15 hostíme v hale Sareza polský tým druhé nejvyšší soutěže Bielsko Biala. Hned další den cestujeme k našim sousedům, kde se střetneme s Jaworznem. Tento blok přípravy zakončíme v sobotu 11. září v havířovské hale Slavia. Zde bude probíhat „Volejbalový den“, který začne turnajem žáků a my ho zakončíme v pravé poledne exhibičním utkáním s extraligovým rivalem Black Volley Beskydy.
VK Ostrava zve srdečně své fanoušky na tato přípravná utkání.

Ve čtyřech setech jsme zdolali v rámci exhibičního utkání v Havířově našeho extraligového a silně omlazeného rivala Black Volley Beskydy.

Dvakrát porážka 2:3 a čtvrté místo na turnaji v polském Andrychowě, to byl další díl naší přípravy na novou extraligovou sezonu.

Výhra i prohra 3:1 na sety. Dva rozdílné zápasy předvedl náš extraligový tým v dalším pokračování přípravy, když nejprve doma vrátil porážku Bielsko Biale z její palubovky, aby následně prohrál v Jaworznu.

Junioři VK Ostrava brali na antukovém turnaji v Lupenici třetí místo ve své výkonnostní skupině, kde s výjimkou Rychnova byly jen mužské týmy. Během turnaje si zahráli i proti slavnému českému hráči Janu Štokrovi, který po uplynulé sezoně ukončil profesionální kariéru.

TPL_INFINITY_MORE_ARTICLE