Tento víkend můžete v Ostravě vidět boj našich juniorů v elitní skupině extraligy, ve které hraje pět nejlepších juniorských týmů. O další extraligové body se utkají v Ostravě 15. a 16. ledna na dvou místech (v Nové Bělé a na Janáčkově konzervatoři).

Vítězství v turnaji druhé výkonnostní skupiny extraligy přineslo postup mezi elitní pětku. Naši junioři zvládli prozatím nejtěžší i nejvyrovnanější turnaj letošní extraligy juniorů. Ve Velkém Meziříčí se sešla vyrovnaná pětice týmů: Dukla Liberec, Velké Meziříčí, Praha-Prosek, Kojetín a VK Ostrava. Důležitost turnaje byla znát i na účasti juniorské hráčské špičky – Mikulenka, Medek, Kopecký, Pastrňák, Hendrich i řada dalších současných i minulých reprezentantů.

V domácím prostředí haly Janáčkovy konzervatoře se kadeti prezentovali v druhém pokračování extraligy výbornými výkony a z třetí výkonnostní skupiny postoupili do druhé.

Žákovský krajský přebor začal kvalifikačními turnaji. Náš klub nasadil do přeboru dva týmy. A-tým si vybojoval účast ve druhé výkonnostní skupině, tým B ve třetí.

TPL_INFINITY_MORE_ARTICLE