Druhá výhra je jasným cílem derby s Beskydami


Utkání 3. extraligového kola sehrajeme v sobotu 9. října od 17 hodin ve Frýdku – Místku proti Black Volley Beskydy.
Kádr Beskyd prošel v letní přestávce velkým zemětřesením. Tým opustili postupně blokaři Čechmánek, August a Široký, univerzál Romanutti, smečař Krysiak, libero Moník nebo nahrávač Dolgopolov. Ze základní sestavy zůstal jen slovenský smečař Mečiar. Zůstal i trenér Jakub Salon.
Tým z Frýdku – Místku výrazně omladil. Z našeho klubu dorazil blokař Muroň a libero Jelen. Ze Zlína přišel Motyčka, z Brna nahrávač Provazník. Dále v týmu najdeme amerického blokaře Mc Laina a polského univerzála Komorowskiho..
Po odložení zápasu prvního kola proti Zlínu čekal našeho sobotního soupeře těžký start do sezony. Na palubovce Jihostroje České Budějovice prohrály Beskydy hladce 3:0. Tým nastoupil v této sestavě: Mečiar, McLain, Prokůpek, Motyčka, Muroň, Provazník, libero Jelen. Střídali: Benda, Mišek, Kristian.
V přípravě jsme se v rámci exhibičního utkání s regionálním rivalem střetli v Havířově a vyhráli jsme 3:1.
Přijďte v sobotu 9. října od 17 hodin do haly ZŠ Pionýrů 400 Frýdek-Místek podpořit naše hráče na cestě za druhým extraligovým vítězstvím.