Náš tým opustí Sebastian Matula a Jurij Kružkov

Muži

Opatření spojená s rozšířením nemoci Covid-19 postavila náš klub ke zdi. Vedení hledá možnosti, aby A-tým mohl dohrát letošní extraligovou sezonu. Bohužel je to v době, kdy se herní projev výrazně zlepšil a tým se posunuje nahoru v extraligové tabulce. Současným zásadním neradostným opatřením je, že družstvo opustí dva zahraniční hráči, kteří patří k těm lépe placeným.

Ke konci roku byla ukončena smlouva Sebastianu Matulovi a Juriji Kružkovovi. „Oba hráči byli pro náš tým velkým přínosem a velice dobře zapadli do kolektivu, o to víc nás mrzí, že jsme museli jejich smlouvy ukončit,“ uvedl manažer našeho klubu Tomáš Zedník. „Oba hráči podle svého přání zůstanou v našem mužstvu minimálně do poloviny ledna, kdy si budou hledat nové angažmá.“
Finanční situace není v klubu jednoduchá. Pro příští rok budou kráceny dotace z městského rozpočtu, schází příjem ze vstupenek a ve velké míře vyčerpává rozpočet i testování hráčů, což od začátku sezony představuje částku 150 tisíc korun. Vedení klubu usilovně hledá nové možnosti sponzoringu, současně velice děkuje sponzorům, kteří klub nadále podporují i v těchto těžkých časech.