Kadeti postoupili do druhé výkonnostní skupiny

Neuvěřitelná zápletka se odehrála v hale ostravské konzervatoře v extralize kadetů o uplynulém víkendu. Po sobotě byl náš tým bez prohry (výhra nad Olomoucí 1:3 a Libercem 0:3). Jasné vedení jsme měli potvrdit ráno v neděli proti Příbrami a zajistit si tak vítězství ve skupině. Zápas nám nevyšel podle představ a prohráli jsme 1:3.
O celkovém konečném pořadí v tabulce musel rozhodnout až náš poslední zápas s Volejbalem Brno. Na tento výsledek čekaly další týmy, rozhodoval o tom, kdo bude postupovat nebo sestupovat. Naše výhra 3:2 poslala do nižší skupiny Volejbal Brno a Slavii Liberec. První dvě postupová místa obsadily týmy VK Ostrava a VAM Olomouc.
Nutno říci, že se náš tým potýkal v posledních době s velkou marodkou a "bojovníci" absolvovali turnaj v omezeném počtu hráčů v tomto složení:
Resl, Spišák, Divoký, Demel, Závodský, Pelikán, Vlček, Matušek, Baláž, Vrkoč a Sonnek.
Trenér Ivan Pelikán