Gratulujeme juniorským reprezentantům k vítězství v turnaji MEVZA


Postupně porazili reprezentace Rakouska, Izraele, Slovenska, Maďarska a Chorvatska. Prohráli jen v závěrečném zápase s domácím Slovinskem, když již měli jisté celkové vítězství. Navíc v domácím týmu nastoupil Rok Mozic, který se jen na tento zápas s námi vrátil z příprav seniorské reprezentace.
„Do širšího výběru bylo nominováno dokonce pět našich hráčů. Nahrávač Kopecký, blokaři Kristián a Kíša, smečaři Unzeitig a Radim Závodský. Nakonec na turnaj odjeli tři hráči: Kopecký, Unzeitig a Kristián, což znamenalo v rámci ČR nejvíce nominací z jednoho oddílu. Je to i uznání dobré práce a výsledků našeho týmu,“ pochvaluje si trenér našich juniorů Lubomír Vašina.
„Všichni tři naši hráči přispěli velmi kvalitními výkony k tomu, že naše reprezentace tento mezinárodní turnaj ve Slovinsku vyhrála a příkladně tak zastupovali náš VK Ostrava,“ dodává Lubomír Vašina.