Pražské Lvy se pokusíme zkrotit netradičně v neděli

Muži

Po návratu z Itálie, kde jsme prohráli v prvním zápase osmifinále poháru CEV se slavnou Modenou 0:3, se vracíme netradičně v neděli 2. února od 17 hodin do extraligového kolotoče důležitým utkáním proti Lvům Praha.


Na sedmém místě tabulky ztrácíme na páté Lvy pouhých pět bodů, a pokud bychom v neděli vyhráli za tři body, vracíme se do hry o první šestku.
Na podzim jsme v Praze prohráli sice 3:0, ale první dva sety jsme prohráli nejtěsnějším možným poměrem 28:26 a 25:23. Nepodali jsme v hlavním městě rozhodně špatný výkon, ale ten domácích byl vynikající.
Lvi Praha se dlouho vyhřívali v elitní trojce extraligy, ale nyní z posledních třech zápasů dvakrát doma prohráli. Zatím porážka bez zisku setu od Karlovarska se tak trochu čekala, stejný výsledek proti Kocourům z Příbrami byl překvapením. Lvi nezvládli také dobře rozehranou sérii Českého poháru proti Kladnu, kdy sice vyhráli na palubovce Středočechů 3:2, ale vypadli po porážce 0:3 doma.
Přijďte v neděli 2. února od 17 hodin fandit našim hráčům, ať s vaší podporou dokráčejí pro důležité extraligové vítězství.