Vítězná série nás může vynést i na čtvrté místo

Muži

Po zápase s Prahou šestí, po Brnu pátí a teď po Liberci můžeme dosáhnout i na čtvrté místo. To by však znamenalo zvítězit bez ztráty setu. Každé jiné vítězství bude znamenat vstup do nového roku na pátém místě.


A jelikož máme domácí utkání 14. kola proti Ústí nad Labem odloženo až na 16. ledna 2019, zakončíme tento volejbalový rok v sobotu 22. prosince od 18 hodin právě utkáním v Liberci.
Na palubovce čtvrtého celku tabulky budeme chtít prodloužit vynikající sérii pěti vítězných zápasů v řadě. Liberec se zatím drží jako jeden z aspirantů na titul v tradiční silné čtyřce, ale ve srovnání s Českými Budějovicemi na první místo ztrácí a to sedm bodů. Z dvanácti zápasů vyhrál jen sedm, což je na poměry Dukly hodně průměrným počinem.
V prvním utkání jsme v domácí hale měli Liberec „na lopatě“, ale nakonec jsme prohráli v pěti setech. V posledním utkání vyhrál Liberec ve Zlíně 3:0, ale hlavně ve druhém setu (33:31 pro hosty), se na vítězství hodně nadřel. Liberec nastoupil v základní sestavě Štokr, Biernat, Veselý, Leikep, Šulista, Grut – Kopáček.
Dukla působí také v evropském poháru, kde v prvním osmifinále prohrála doma s tureckým Galatasaray Istanbul 2:3.
Držme klukům palce, ať se kvalitním výkonem pokusí prodloužit momentální skvělou vítěznou sérii zápasů.