Ve Zlíně se hraje o hodně

Muži

Po důležitém vítězství nad Benátkami nad Jizerou chceme získat důležité body i ve Zlíně. A jde o hodně. Extraligová tabulka je nesmírně vyrovnaná. Přestože máme pouhé dvě vítězství, ztrácíme na sedmou Příbram jen dva body a šest bodů na třetí Kladno, které má o zápas více.


V 9. kole extraligy se utkáme se Zlínem v sobotu 24. listopadu od 17 hodin v jejich hale. Nejenže budeme hájit před ním jednobodový náskok, ale vítěz si hodně pomůže v boji o play off.
Fatra Zlín již dva roky čeká na postup do play off. Z trenérské lavičky letos tým vede prakticky jako hlavní kouč Přemysl Obdržálek. Zlín před sezonou opustil produktivní univerzál Kolář. Na smečařském postu Zlín posílil juniorským reprezentantem Kozákem, který přišel z Kladna. Družstvo nemá výraznou individualitu a spoléhá na týmové výkony a bojovnost.
Změny v kádru:
Příchody: Adam Kozák, Adam Viceník.
Odchody: Pavel Kolář, Luan Duc Truong, Matěj Uchytil.
Zlín je naším velmi častým a pravidelným soupeřem jak v přípravě, tak v Českém poháru, kde s ním máme rozehranou sérii 3. kola. V prvním pohárovém utkání doma jsme vyhráli 3:2 a pět dní po extraligovém zápase nás na palubovce soupeře čeká pohárová odveta. Ta se hraje ve čtvrtek 29. listopadu od 17 hodin.
Držte v sobotu 24. listopadu od 17 hodin našim hráčům palce v dalším důležitém extraligovém utkání.