Skvělá spolupráce s klubem Happy Opava

Muži

David Šťastný je opavský volejbalový pojem. A to nejen v Opavě, ale v celém kraji. Trenér, majitel i ředitel Happy sportu Opava se volejbalu i beachvolejbalu věnuje už celou řadu let. Organizuje beach volejbal na úrovni celého Moravskoslezského kraje, v Opavě pořádá republikové i mezinárodní turnaje.

David Šťastný je také důležitou spojkou letité spolupráce našeho klubu s opavským. „S Davidem a celým klubem Happy Sport je poslední roky vynikající spolupráce jak po stránce sportovní, tak i lidské," pochvaluje si jednatel VK Ostrava Tomáš Dvořák.

Můžete představit opavský klub ostravským volejbalovým fanouškům?

HAPPY SPORT Opava je klub s 20letou tradicí, původně zaměřený jen na dívčí složku, po ukončení činnosti VK Opava převzal i mládežnické chlapecké družstva a od té doby se věnuje oběma složkám jak ve volejbale, tak hlavně v beachvolejbale.

Jak dlouho a v čem spolupracuje klub Happy Ostrava s VK Ostrava?

Spolupráce s VK Ostrava trvá přibližně 8 let. Hlavním obsahem spolupráce je předávání perspektivních hráčů do extraligových družstev kadetů a juniorů.

Kteří opavští hráči přešli do Ostravy?

Tomáš Čermák, Matěj Lex, bratři Kittelové, Jan Holáń, Denis Kamrádek, Ondra Muroň, Kuba Henzl.

Profituje se vzájemné spolupráce také Happy Opava?

Kromě finančního vyrovnání profituje Opava hlavně zpětným hostováním většiny hráčů do našeho prvoligového družstva juniorů.

Co očekáváte do budoucna od spolupráce s ostravským klubem?

Doufám v pokračování spolupráce nejméně ve stejném duchu i nadále.