Odvrátíme liberecký mečbol?

Muži

Další nádhernou volejbalovou bitvu slibuje středeční čtvrtý zápas čtvrtfinále play off proti Liberci. Za stavu 1:2 na zápasy se hraje od 17 hodin v hale Sareza. Porazíme i podruhé doma Liberec a vynutíme si sobotní rozhodující utkání?


V této čtvrtfinálové sérii zatím držíme s favoritem krok. Na jeho palubovce jsme sehráli dvě takřka totožná utkání se stejným výsledkem 3:1 pro Liberec. Tři sety jsme byli Liberci naprosto vyrovnaným soupeřem, druhý set ovládli pro sebe, aby domácí v tom posledním měl definitivně navrch. Jediným rozdílem oproti prvnímu utkání, byl v tom třetím výkon univerzála Jana Štokra. Ten si udržel v nedělním zápase neskutečnou útočnou fazónu po celý jeho průběh a zaznamenal 33 bodů.

Náš tým bude chtít s mohutnou podporou zaplněné haly Liberec minimálně potrápit. Vzpomínky na úžasné druhé utkání, které jsme vyhráli 3:2, máme ještě v živé paměti a těšíme se společně s hráči na čtvrtý duel.

Přijďte povzbudit naše hráče ve středu 28. března od 17 hodin do haly Sareza.