Letní volejbalové soustředění VK Ostrava

Kadeti
Zdravíme mládežnické hráče našeho klubu. Protože se o prázdninách nebudeme moc vídat, pořádá náš oddíl volejbalové soustředění. Důvodem je samozřejmě sestavení družstev, sehrání nových kolektivů pro nadcházející sezonu. Náplní pětidenního soustředění bude dvanáct tréninkových jednotek zaměřených jak na všestrannou přípravu, tak na přípravu speciální.
Místo konání, ubytování, stravování: rekreační areál Setina (Pustá Polom 24 km od Ostravy) -                                 ubytování, stravování, rekreační areál Setina www.penzionsetina.cz, chatky jsou po čtyřech lůžkách  
Penzion Setina se nachází v klidném a malebném údolí říčky Setiny, uprostřed smíšených lesů mezi dvěma velkými městy Ostravou (24 km) a Opavou (15 km), přesněji mezi vesnicemi Pustá Polom, Kyjovice a Těškovice.                                                                                                  
Datum konání: čtvrtek  24.8. – úterý 29.8. 2017
Odjezd: čtvrtek 24.8. ve 12.00 hodin z parkoviště u haly SAREZA v Ostravě  - odvoz auta (trenéři, rodiče)
Ukončení tábora: sobota  29.8. po obědě
Cena: 1.900,- Kč, v ceně je plná penze, ubytování, pitný režim, sportoviště, posilovna, bazén
Platba: při odjezdu, trenérům, částka  1.900,-Kč
Vybavení sportovců: na každý den tričko, trenky, 2 teplákové soupravy, teplé oblečení, hygienické potřeby, 2 ručníky, láhev na pití, 2 tenisky, plavky, tenisák, švihadlo, pantofle, případně čepici, psací potřeby, notes, kartička pojištěnce, hudební nástroje vítány
Rodiče potvrďte dětem zdravotní způsobilost. Děkujeme 
Charakteristika tréninkového kempu přípravky a mládeže volejbalu chlapců.
Soustředění je zaměřeno na pohybovou výchovu mladých adeptů na sportovní odvětví volejbal. V programu tréninkových jednotek je všeobecná pohybová příprava, speciální příprava na volejbal a vedení dětí k pořádku a sportovní kázni. Každý den jsou na programu tři tréninkové jednotky po dvou hodinách a společný večerní program.
K aktivnímu pohybu budeme využívat volejbalový kurt přímo v areálu,  přírody v blízkém okolí, posilovny, bazénu a regeneračních procedur (sauna, perlička). Sportovci jsou ve věku od 13 – 18 let. Jsou to družstva připravující se na soutěže jako takové a družstva, která již soutěže hrají a tento kemp je zahrnut do přípravného před soutěžního období.