Jak se představil na stránkách Českého volejbalového svazu náš sobotní soupeř ČZU Praha

 
Určitě chceme hrát volejbal, ze kterého budeme mít radost my a společně i naši fanoušci. Máme v plánu zapojit do týmu množství mládežnických reprezentantů a pomoci jim tak k jejich výkonnostnímu růstu. Dlouhodobě se zaměřujeme na výchovu mladých hráčů a věříme , že i letošní sezona mnohé posune o stupínek výše.
 
Cílem jsou získat medaile ve všech mládežnických kategoriích, bojovat s juniory o přední příčky v 1.lize mužů a v nejvyšší soutěži EX-M potrápit favority s cílem vybojovat účast v play off.
 
Jaké jsou hlavní změny ve vašem klubu – v hráčském i realizačním týmu?
 
Hráčské změny:
 
Příchody: Po zranění se konečně zapojil do týmu Šimon Krajčovič, z Austrálie přiletěl nahrávač Rory Welsh, z mladých juniorů se zapojí na bloku Martin Hudák, smečaři Martin Kop a Marek Šulc, na liberu bude pomáhat Pondělíčkovi Michael Kovařík. Z Ústí se vrací do Prahy někdejší mládežnický odchovanec klubu Daniel Hykš.
 
Odchody: Domů odletěl brazilský smečař Renan Ribeiro, do Dobřichovic odešel Jirka Kučka, Mikulenka přestoupil do Příbrami a nahrávač Končal odešel do Karlových Varů – ten nám v loňské sezoně příliš nepomohl, protože měl dopingový nález na ME a obdržel trest zastavení činnosti na 9 měsíců.
 
Složení realizačního týmu:
 
Po skončení smlouvy odešel trenér Rafael Petry a místo něho nastoupil Miroslav Malán. Ostatní členové realizačního týmu zůstávají stejní. Asistentem je Miloš Kočka , masérem Martin Sedlák, kondiční trenérka Irena Kočková a statistik Richard Dupal. Vše zastřešuje prezident klubu Jiří Olšiak.
 
Jaké budou ceny vstupenek pro utkání základní části/play off?
 
Stejně jako v minulé sezoně - 50,- a 30,- zlevněná.
 
Na co všechno byste rádi fanoušky vašeho týmu nalákali? Budete připravovat i nějaké doprovodné programy v domácích střetnutích? Chystáte pravidelné či alespoň občasné organizované výjezdy na venkovní zápasy?
 
Fanoušky chceme požádat o trpělivost, protože díky finanční podpoře, kterou se podařilo získat prezidentovi klubu Jiřímu Olšiakovi, bude probíhat částečná rekonstrukce  prostor haly, které jsou určeny právě fanouškům. Takže se ještě v letošní sezoně dočkají důstojných prostor pro veřejnost, včetně nové restaurace. Určitě se mají na co těšit.
 
Jakými všemi mediálními prostředky informujete veřejnost o výsledcích, důležitých klubových informacích či změnách v hráčském nebo realizačním kádru?
 
Informujeme v lokálních médiích, na našem webu a facebooku.
  
Autor: Mgr. Michal Mezera