Představujeme Lubomíra Mazocha

Muži

Prakticky po roční přestávce, kdy se hrálo bez diváků, jsme opět začali připravovat bulletiny k jednotlivým zápasům. A protože v týmu je spousta nových hráčů vrátili jsme se i k naší obvyklé anketě. Hráči mohli odpovídat jako vždy vážně i nevážně. Tento text je převzat z bulletinu k zápasu s Karlovarskem.


Lubomír Mazoch
Volejbalový vzor
Nimir Abdel-Aziz
(pozn.: Nimir Abdel-Aziz /1992/ je nizozemský volejbalový hráč, člen nizozemského mužského národního volejbalového týmu a v současnosti italského klubu Modena Volley, zlatý medailista z Evropské ligy 2012. Vyhlášen nejlepším univerzálem letošního Mistrovství Evropy.)
Nejsympatičtější sportovkyně
Aneta Weidenthalerová
(pozn.: Aneta Weidenthalerová /1999/ je odchovankyně znojemského volejbalu a od roku 2017 dodnes hráčka VK Prostějov. Mladá smečařka je paradoxně poslední pamětkyně mistrovského titulu v Prostějově.)
Oblíbený zpěvák, zpěvačka, skupina, píseň
Bru-C
(pozn.: Josh Bruce /1991/ je profesionálně známý jako Bru-C , je to britský MC a rapper z Long Eaton, Derbyshire, Anglie.)
Oblíbený film, seriál
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(pozn.: Historky z podsvětí /anglicky název Pulp Fiction/ je americký kultovní akční film a černá komedie mimo jiné s Johnem Travoltou a Bruce Willisem, kterou v roce 1994 natočil režisér Quentin Tarantino. Film obdržel sedm nominací na Oscara, proměnil ale jen jedinou.)
Nejkrásnější kout světa
Až ho poznám, tak dám vědět
Nejlepší relaxace
Vířivka
Oblečení, ve kterém se nejlépe cítíš
Tepláky a tričko
Nejoblíbenější jídlo a pití
Svíčková na smetaně, pivo