Tým U18 udržel výkonnostní skupinu

Naši kluci v kategorii U18 setrvají i v dalším turnaji ve stejné skupině. O uplynulém víkendu odehrála naše nejmladší extraligová kategorie turnaj třetí skupiny u nás v Ostravě. Přijela velmi kvalitní družstva Brna, Kojetína, Velkého Meziříčí a Hradce Králové. Všechny zápasy byly velmi vyrovnané. Nejlepší formu ukázal tým Hradce Králové, který si poradil se všemi soupeři. Náš tým obsadil 3. místo a ve skupině zůstává. První dva postupují výš, poslední dva padají do nižší skupiny.
Výsledky VK Ostrava:
Kojetín 3:0
Velké Meziříčí 1:3
Hradec Králové 1:3
Brno 3:0
„S průběhem víkendu jsem velmi spokojen. A to s fungováním týmu, předvedenou hrou ve většině zápasů, bojovností (až na výjimku setu a půl s Hradcem Králové) a nakonec vlastně i s výsledkem, který nám zaručil setrvání ve stejné výkonnostní skupině i pro příští turnaj, což je velmi důležité. Naši hráči jsou většinou ještě velmi mladí a přitom předvedli dobrou výkonnost - Žarnovický Martin, Planka, Holuša, Ulrych, Baláž, Krátký, Žarnovický Alex. O nějaký ten rok starší Šterc, Cirán a Poloch byli dobrými oporam pro mladé hráče. Za mne patří velká pochvala celému týmu. Jedeme dál,“ zhodnotil turnaj trenér Ivan Pelikán.