Nejlepší juniorské týmy hrají extraligu v Ostravě


Do skupiny se probojoval po minulém kole i náš juniorský tým. Junioři Příbrami, Lvů Praha, Velkého Meziříčí, pořádajícího Blue Volley Ostrava a našeho týmu zcela určitě svedou tuhé boje, které stojí za to vidět.
Bude možno spatřit špičkový juniorský volejbal i velké množství mládežnických reprezentantů. Favority je možno hledat mezi týmy Příbrami, Prahy a Blue Volley Ostravy. Velkou neznámou bude covidová situace a věřme, že zásadním způsobem nepoznamená úroveň soutěže.
Naši junioři se pilně připravují, a právě tento turnaj by měl být pro naše mladé družstvo velkou zkušeností a zkouškou. Základ našeho týmu je tvořen hráči narozených v roce 2004 (letos mohou hrát junioři ročníku 2001 a mladší). Podzimní část soutěže se týmu povedla, ale juniorská extraliga bude pomalu gradovat ke svému cíli, kterým je Mistrovství republiky pro 8 nejlepších týmu po základní části soutěže.
Abychom se udrželi v elitní skupině extraligy pro další turnaj, musíme skončit nejhůře na 3. místě.
Rozpis utkání našeho celku:
15.1.2022 10:00 Blue Ostrava - VK Ostrava (Sportovní hala v Nové Bělé)
15.1.2022 14:00 Příbram - VK Ostrava (Sportovní hala v Nové Bělé)
16.1.2022 09:00 VK Ostrava - Lvi Praha (Janáčkova konzervatoř)
16.1.2022 15:00 Velké Meziříčí - VK Ostrava (Janáčkova konzervatoř)
Přijďte povzbudit naše hráče v zápasech se špičkou juniorské extraligy!