V přípravě na antuce jen čtvrtfinále

Ze skupiny VK Ostrava postoupila z prvního místa před druhou Myjavou jen lepším poměrem míčů, když s ní svůj zápas remizovala 1:1. Ve čtvrtfinále s mužstvem Beskyd jsme vyhráli jasně první set, ale druhý set zase velkým rozdílem prohráli. To, že na jedné straně se oběma družstvům dařilo více, potvrdil i tie break. Nejdříve získaly náskok Beskydy, po změně stran jsme srovnali na 11:11. Pak se vedení střídalo po míči. Při mečbolu Beskyd za stavu 13:14 podával soupeř, míč směřoval do autu, ale přitom nešťastně tečoval jednoho z našich hráčů. Tím skončil pro nás nejen zápas, ale i turnaj.
„Kojetín byl jediný antukový turnaj v naší přípravě,“ řekl po turnaji trenér Jan Václavík. „Čtvrtfinále, určitě nelze považovat za úspěch. To, co nás zdobilo minulou sezonu - velké nasazení, nám tentokrát na turnaji chybělo."