Neuvěřitelný závěr se Zlínem, z 20:24 na 26:24

Trenér Jan Václavík v pozápasovém rozhovoru uvedl: „Ve třetím setu jsme měli více štěstí než rozumu, když soupeř vedl 24:20, ale nedokázal set dohrát.“ Kapitán týmu po zápase zase řekl: „V koncovce třetího setu měl soupeř nahráno na vítězství, ale díky naší koncentraci a dobré obraně jsme zápas dovedli do vítězného konce.“ Kdo z nich měl pravdu?
Musíme potvrdit, že oba. Pod článkem si můžete prohlédnout mozaiku, kterou jsme připravili ze záběrů TV COM.
Neskutečnou koncentraci a soustředěnost předvedli všichni hráči. Hlavně Anton Menner podal pět skvělých podání, po kterých pozorná obrana míče zpracovala a Blazej Podlesny je nádherně rozděloval všem hráčům. Vše podtrhla obrana na síti, zejména závěrečný trojblok.
A samozřejmě jsme měli i štěstí, když vytlučený míč od bloku trefil nahrávače Zlína možná dva metry za postranní čárou.