V zápasovém bulletinu jsme představili Jana Štefka

Muži

I v letošních zápasových bulletinech chceme hráče přiblížit i po lidské stránce. Nechali jsme je odpovědět na anketní otázky. Hráči mohli odpovídat vážně i nevážně. Odpovědi budeme zveřejňovat v jednotlivých bulletinech. Tento text je převzat z bulletinu k zápasu s Odolenou Vodou.


Volejbalový vzor
Filip Bořuta

Nejsympatičtější sportovkyně
Lenka Štefková
(pozn.: maminka, která hrála volejbal)

Oblíbený zpěvák, zpěvačka, skupina, píseň
Drake, Ego, Rytmus, Post Malone, Tyga
(pozn.: Aubrey Drake Graham /1986/ známý jako Drake, je kanadský rapper, zpěvák, skladatel, producent a herec. Michal Straka /1983/ známý pod uměleckým jménem Ego, je slovenský rapper. Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský /1977 /, je slovenský rapper, popový zpěvák. Austin Richard Post /1995/ známý pod svým uměleckým jménem Post Malone, je americký rapper, zpěvák, kytarista a hudební producent. Tyga, vlastním jménem Michael Ray Nguyen-Stevenson /1989/, je americký rapper.)

Oblíbený film, seriál
American Made, Escobar, Snowfall, Dva a půl chlapa
(pozn.: American Made, americký film z roku 2017 s Tomy Cruisem, u nás se promítá pod názvem Barry Seal: Nebeský gauner. Escobar, španělský životopisný film /2017/ o narkobaronovi Pablu Escobarovi – hrají Javier Bardem a Penélope Cruz. Snowfall – současný americký seriál, u nás jako Sněží!)

Nejkrásnější kout světa
Švýcarsko - Näfels

Nejlepší relaxace
PC, hudba

Oblečení, ve kterém se nejlépe cítíš
Trenky

Nejoblíbenější jídlo a pití
Caesar salát, Cuba libre