K udržení šestého místa potřebujeme porazit Brno

Muži

Pro potvrzení současného šestého místa musíme zvítězit, protože nemůžeme předpokládat porážku Příbrami v Benátkách. Jedině vítězství nám tedy umožní reálně pomýšlet na přímý postup do play off.

V předposledním kole základní části přivítáme v sobotu 3. března od 17 hodin v hale Sareza pátý celek extraligy Volejbal Brno. Zatímco náš soupeř již nemůže zlepšit své umístění, my srdnatě bojujeme s Příbramí o to, abychom po 22 zápasech skončili šestí hned za Brnem.

V prvním vzájemném utkání jsme prohráli na brněnské palubovce 3:1, takže máme soupeři co vracet. Brno na pátém místě jen očekává, kdo z elitní čtyřky bude jeho soupeřem ve čtvrtfinále play off. Brňané až v minulém kole porušili zajímavou statistiku, když si veškeré porážky až do zápasu v Praze připisovali právě s největšími favority extraligy. Až naposledy nestačili svěřenci trenéra Marka na ČZU a prohráli 3:1.

Větší motivaci má tedy do tohoto utkání náš celek a doufejme, že to potvrdí. Příbram totiž zajíždí do Benátek nad Jizerou a nedá se očekávat, že by vyšla bodově naprázdno. Zatím máme na Kocoury v tabulce náskok jednoho bodu.

Přijďte povzbudit naše hráče v tomto velmi důležitém utkání! Začíná se v sobotu 3. března v hale Sareza od 17 hodin.