Čtvrteční zápas s Brnem o naději

Zápasy čtvrtečního kola můžou rozhodnout hodně. My můžeme definitivně ztratit naději na předkolo play off, ale také se může už rozhodnout, že se vyhneme baráži. Náš tým ve čtvrtek 29. února hostí od 17 hodin v hale Sareza v posledním domácím utkání základní části Brno. Pořád tedy bojujeme na dvou frontách, ale je pravděpodobnější, že ještě v posledním kole budeme (2. března ve Zlíně) bojovat o záchranu a vyhnutí se barážovým bojům.
Brno hraje o lepší nasazení do předkola play off, aby případné třetí rozhodující utkání hrálo v domácím prostředí. Náš čtvrteční soupeř, který vyhrál poslední zápas doma nad Příbramí 3:1, nastoupil v této sestavě: Jehlička, Janků, Janečka, Thiessen, Novák, Bukáček, libero Waclaw. Střídali: Kop, Dixon.
V prvním vzájemném utkání jsme Brňanům na jejich palubovce podlehli 3:1 (21,19,-22,19). O naší pozici před posledním kolem hodně kromě našeho čtvrtečního zápasu napoví také duely Zlín – Benátky nad Jizerou a Ústí nad Labem – České Budějovice.
Přijďte ve čtvrtek od 17 hodin do haly Sareza povzbudit naše hráče v tomto důležitém extraligovém utkání.