Kadeti třetí na kvalitním turnaji v Jastrzebie

Na mezinárodním turnaji kadetů v polském Jastrzebie O pohár prezidenta JW skončili naší kadeti na 3. místě.
Hodnocení turnaje trenéra Ivana Pelikána:
„Turnaj měl výbornou úroveň, organizační i sportovní. Hrálo se ve velké aréně na centrálním hřišti. Turnaje se zúčastnila družstva z Polska, Makedonie a Česka. Pro nás to byl velmi dobrý turnaj po všech stránkách. Mohli jsme zkoušet hráče, upřesňovat taktické prvky, ale si i dobře zahrát.
Nejdříve jsme odehráli vyrovnaný zápas s domácím Jastrzebie. Prohráli jsme 3:0 (-23,-23,-17), ale ve druhém setu jsme vedli až do koncovky setu. Ve druhém zápase porazil Krakow Makedonii rovněž 3:0.
V zápase o 3. místo porážíme Makedonii 3:0 (16,18, 20) po velmi pěkném výkonu. Ve finále se střetla dvě polská družstva. Vítězem se stává domácí Jastrzebie po výsledku 3:1 nad Krakowem. Nejlepším hráčem VK Ostrava byl vyhlášen Michal Ciran.“