Vrací se nám pan Štístko - Ondřej Lach pamatuje poslední titul!

Muži

Naposledy působil v našem extraligovém týmu při zisku mistrovského titulu. Nyní se vrací na místo činu a doufáme, že i on bude symbolem startu nové éry našeho klubu, která třeba jednou skončí tak sladkou pohádkou, jako sympatický blokař Ondra Lach naposledy pamatuje. 

 

"Máš pravdu. Naposledy jsem tady působil, jak jsme získali titul. Pak jsem se vrátil zpět do ŠSK Beskydy. V půlce minulé sezony jsem přestoupil do klubu VŠB Ostrava," říká na úvod našeho povídání blokař Ondřej Lach. Před letošní sezonou se znovu objevil v našem týmu. "Co se týká mého návratu, tak je to stejná písnička jako při prvním příchodu. Defacto jsem doplnil počet hráčů na tréninku. Pořád pracuji jako hasič a mohu absolvovat poměrně dost tréninku, odlehčit zátěži, hlavně na ranních trénincích," říká skromně náš třetí blokař. 

V přípravě maká na dvě stě procent. "Doufám, že zatím plním to, co se ode mne očekává. Alespoň teda doufám," směje se sympaťák Ondra. Co očekává od nového týmu a nové sezony? "Sám jsem zvědavý, jak se s tím popereme, ale budeme se prát o účast v play - off. Co vidím, tak jskou kluci v týmu šikovní a rozhodně nedáme kůži lacino. Pokud se nám vyhnou zranění klíčových hráčů a budeme mít i trochu toho štěstíčka, Věřím, že na konci sezony budeme hodnotit naše působení jako úspěšné," věří v dobré výkony Ondřej Lach a na závěr našim fanouškům vzkazuje, aby nám vyjadřovali stálou podporu a chodili na naše zápasy v hojném počtu.