Chceme první tři body, cesta vede přes vítězství se Zlínem

Muži

V domácí hale Sareza chceme získat první tři body. V cestě nám bude stát podobně mladý tým, jako je ten náš. Našim soupeřem v prvním domácím extraligovém utkání nové sezony bude VSC Fatra Zlín. Zápas se hraje v pondělí 4. října od 17 hodin před kamerami ČT Sport.


Stejně jako my, má Zlín nejzkušenějšího hráče na postu blokaře. Do dresu Fatry se vrátil z Black Volley Beskydy Michal Čechmánek. Zlín v letní přestávce opustili vesměs hráči základní sestavy. Navláčil ukončil profesionální kariéru, Motyčka zamířil do Black Volley Beskydy a Čech do týmu Lvů Praha.
V kolonce příchodů kromě Michala Čechmánka jsou Ladislav Toman z týmu Lvi Praha a Michael Vodička z Brna.
Aktuální kádr Zlína:
Adamec, Bednařík, Gálík, Kozák, Michalčík, Obdržálek, Pavlovský, Toman, Varous, Viceník, Vodička, Čechmánek, Čeketa, Šulc, Žák. Trenér Přemysl Obdržálek.
V přípravě se zlínským dařilo na turnajích v Brně a Bílých Karpatech. Na domácím turnaji Zlín Cup byli na prvním místě díky lepšímu vzájemnému zápasu s Myjavou.
Zlín odehraje svůj první extraligový zápas, my už máme jeden za sebou, v Praze jsme v prvním kole prohráli 3:0 na palubovce Lvů.
Přijďte v pondělí 4. října od 17 hodin do haly Sareza povzbudit naše hráče na cestě k prvnímu vítězství sezony.