Týmu Beskyd v TV zápase máme co vracet

Muži

Pondělní televizní zápas bude již druhý vzájemný zápas základní části. V tom prvním jsme před přerušením extraligové soutěže prohráli na palubovce soupeře hladce 0:3, a tak máme Beskydům v domácím prostředí co vracet.


Regionální derby VK Ostrava – Black Volley Beskydy v rámci 13. extraligového kola proběhne v pondělí 7. listopadu od 19:15 před kamerami ČT Sport bohužel opět bez přítomnosti diváků.
Náš tým se po sérii pěti porážek v řadě velmi dobře vypořádal s pátečním utkáním a porazil poslední Příbram doma hladce 3:0, i když si mírně zkomplikoval situaci ve druhém setu, který nakonec skončil 25:23. Snad toto vítězství pozitivně naladilo naše hráče pro pondělní derby, v kterém bychom se v případě zisku třech bodů dostali v tabulce před našeho soupeře.
Našemu mužstvu zatím v neúplné tabulce patří předposlední, jedenáctá příčka. Sehráli jsme sedm utkání s bilancí dvou výher a pěti porážek a ziskem sedmi bodů. Tým Black Volley Beskydy sehrál osm utkání s vyrovnanou bilancí čtyř výher a čtyř porážek. To jim stačilo k zisku devíti bodů.
V posledním utkání prohrály v pátek Beskydy na palubovce Kladna 1:3. Nás pondělní soupeř nastoupil v této sestavě:
Široký, Romanutti, Krysiak, August, Dolgopolov, Mečiar, libero Moník. Střídali: Čechmánek, Prokůpek, Mišek.
Sledujte pondělní zápas od 19:15 na programu ČT Sport a fanděte na dálku našemu týmu, ať dojde k zisku kýžených třech bodů.