Představujeme Ondřeje Muroně

Muži

I v letošních zápasových bulletinech chceme hráče přiblížit i po lidské stránce. V této sezoně představujeme nové hráče. Nechali jsme je vždy odpovědět na už známé anketní otázky. Mohli odpovídat vážně i nevážně. Odpovědi zveřejňujeme v jednotlivých bulletinech. Tento text je převzat z bulletinu k zápasu s Příbramí.


Volejbalový vzor
Anders Berntsen Mol
(pozn.: Anders Berntsen Mol /1997/ je norský hráč beach volejbalu, jeho spoluhráčem je Christian Sandlie Sørum. Letos na MS v plážovém volejbalu v Hamburgu získali bronzové medaile.)
Nejsympatičtější sportovkyně
Ester Ledecká
Oblíbený zpěvák, zpěvačka, skupina, píseň
Oblíbeného zpěváka ani skupinu nemám, poslouchám hlavně to, co se mi líbí a také to, na co mám zrovna náladu.
Oblíbený film, seriál
Coach Carter, Rocky a vše od Marvelu, ze seriálů Vikingové, Riverdale a Stanger Things.
(pozn.: Coach Carter, film vypráví pravdivý životní příběh kontroverzního basketbalového trenéra Kena Cartera. Marvel Studios je znám výrobou filmů Marvel Cinematic Universe založených na postavách, které se objevují v publikacích Marvel Comics . Vikingové - kanadský akční historický seriál, Riverdale – americký mysteriózní krimiseriál, Stanger Things – americký scifi hororový seriál)
Nejkrásnější kout světa
Fidži, Cookovy ostrovy
Nejlepší relaxace
Sledování filmů a seriálů, procházky v přírodě, občas čtení
Oblečení, ve kterém se nejlépe cítíš
Streetwear
Nejoblíbenější jídlo a pití
Smažený sýr s hranolky a cola.

 

 

Také v letošní sezoně jsme se vrátili k anketnímu seriálu, ve kterém jsme vám postupně představili všechny hráče našeho extraligového týmu.