V sobotu hostíme Kocoury z Příbrami a po zápase pohostíme diváky

Muži

Skvělý volejbal, po něm zdarma pivečko a řízečky a další dobroty, možná i nějaké dárky, to všechno čeká naše fanoušky při sobotním, téměř již vánočním zápase. Poslednímu utkání starého volejbalového roku se vydáváme vstříc 21. prosince od 17 hodin v naší hale Sareza.


Po pohárovém postupu přes rakouského mistra Aich/Dob jsme natěšeni na volejbalovou „Barcu“ – italský tým Leo Shoes Modena. Momentálně je v italské Sérii A1na třetím místě. Hvězdný tým s Ivanem Zaytcevem uvidíme za měsíc v naší hale.
Dvanácté extraligové kolo otevírá druhou polovinu základní části a nás v dalším důležitém boji o elitní šestku tabulky čeká předposlední celek z Příbrami.
První utkání na zahájení sezony jsme na palubovce Kocourů vyhráli po velkém boji v pěti setech. Příbram má podobně jako my odehráno již dvanáct zápasů a vyhrála jen dvakrát. Naposledy v televizním utkání měla blízko proti Brnu k vynucení si zkrácené hry, ale vinou špatného střídání přišla o vedení 23:20 a nakonec v domácím prostředí padla 1:3. Na předkolo play off sice ztrácí svěřenci Martina Kopa jen bod, na elitní šestku ale již bodů dvanáct.
Náš tým se nachází na sedmém místě tabulky s tříbodovou ztrátou na šestý Liberec. Abychom se udrželi v kontaktu s elitní společností, potřebujeme zvítězit za tři body.
Zveme všechny naše fanoušky do haly Sareza v sobotu 21. listopadu, aby si předvánoční čas zpestřili nejen podívanou na kvalitní volejbal, ale také třeba pozápasovým setkáním s našimi hráči přímo na palubovce, kde nebude u netradiční volejbalové vánoční besídky chybět ani zmíněné občerstvení.