Po porážce s Ústím nás čekají ambiciózní Lvi Praha

Muži

Těžký úkol čeká v 6. kole extraligy naše hráče, odčinit na palubovce letos hodně posíleného celku Lvi Praha nečekanou domácí porážku 0:3 s Ústím nad Labem. Zápas se hraje v sobotu 9. listopadu od 18 hodin.


Lvi Praha v letní přestávce řádně posílili svůj tým a mají letos ambice prorazit ve vyřazovací části.
Změny v týmu Lvi Praha:
Příchody: Jiří Král (AS Cannes/FRA), Thomas Douglas Powel/AUS (GFC Ajaccio/FRA), Matej Mihajlovic/SLO (SK Zadruga Aich/Dob/AUT), Luboš Bartůněk (SVK Ústí nad Labem), Ivan Pliasetskyi/UKR (VK Prievidza)
Odchody: Gino Naarden (konec kariéry), Mart van Werkhoven (WWK Volleys Herrsching), Ondřej Fortuník, David Kuboš (oba Kladno Volejbal), Pavel Horák (Aero Odolena Voda), Matyáš Démar (Tours VB/FRA)
Již výhrou v prvním zápase 3:2 na Kladně naznačili Lvi, že se s nimi letos bude muset počítat. Skalp Liberce z domácího prostředí to jenom potvrdil. Poprvé v sezoně padla Praha až na palubovce zatím největšího suveréna soutěže z Karlových Varů. Po pokoření Odoleny Vody a Příbrami mají Lvi bilanci čtyř výher a jedné porážky a za sebou velmi vydařený vstup do sezony.
Soupiska Lvů Praha:
Nahrávači:
Luboš Bartůněk, Ivan Pliasetskyi
Blokaři:
Šimon Krajčovič, Petr Špulák, Jiří Král
Smečaři:
Jan Svoboda, Šimon Kozák, Marek Šulc, Thomas Douglas Powel
Univerzálové:
Jiří Toman, Matej Mihajlovič
Libera:
Matyáš Ježek, Michael Kovařík

Trenér Miroslav Malán
Držme klukům palce, ať se z těžkého utkání, které se hraje v sobotu 9. listopadu v Praze od 18 hodin, vrátí s vícebodovým ziskem.