Další kořistí by měl být Zlín

Muži

„Tak zase byla k vidění ta hladová smečka zvířat, jakou známe z minulé sezony. Pravda, kořist byla díky tomu bezbranná! Kousnout a nepustit! Jen tak dál vlčáci,“ to je vzkaz jednoho z fanoušků na facebooku po televizním utkání s Budějovicemi.

Po pondělním volejbalovém galapředstavení, kdy jsme doma loňského mistra z Českých Budějovic porazili hladce ve třech setech, pokračuje náš extraligový program čtvrtým zápase v sobotu 25. října od 17 hodin na palubovce prozatím posledního Zlína.
Zlín je naším nejtradičnějším soupeřem, i když v letošní letní přípravě jsme udělali změny a se Zlínem jsme se nepotkali. I tak kromě základní časti extraligy se pravděpodobně se Zlínem utkáme i ve 3. kole českého poháru, ale jen pokud svěřenci Romana Macka postoupí z 2. kola přes Bučovice.
Trenér Roman Macek se pro letošní sezonu vrátil opět na pozici hlavního trenéra Fatry, kde vystřídal Přemysla Obdržálka.
Změny v týmu Zlína:
Příchody: Karim Lamri/MAR, Jakub Gálik, Václav Žák.
Odchody: Peter Barták, Lukáš Kittel, Miroslav Bláha.
Soupiska Zlína:
Nahrávači: Radim Šulc, Karim Lamri
Blokaři: Michal Čechmánek, Jakub Varous, Vojtěch Navláčil
Smečaři: Adam Kozak, Jiří Vašíček, Václav Žák, Daniel Čech
Univezálové: Jiří Adamec, Jakub Gálik
Libero: Adam Viceník
Zlín ve třech dosavadních zápasech neuhrál ani bod a nezískal ani set. V prvním kole prohrál 3:0 v Karlových Varech, ve druhém 0:3 doma s Odolenou Vodou a naposledy stejným výsledkem na palubovce Příbrami.
Držme našim klukům palce v sobotu 25. října od 17 hodin ať získají ve Zlíně plný počet bodů.