B tým začal krajskou soutěž prohrami

Muži

Bez vítězství skončil náš B-tým v prvním dvojzápase skupiny A krajského přeboru s mužstvem Dolního Benešova. První utkání naši hráči prohráli jasně 3:0 a ve druhém až v koncovce pátého setu.


VK Ostrava, s.r.o. - TJ Dolní Benešov 0:3 (-24,-23,-20)
Do prvního utkání jsme vstoupili nervózně. Začátek setu byl vyrovnaný, v prostřední části jsme si vybudovali náskok, který jsme však v koncovce ztratili vlastními chybami. Druhý set probíhal v podobném stylu. Ve třetím nás soupeř dorazil. V zápase jsme zklamali hlavně na útoku, předváděli jsme mnoho chyb. Také se nám nedařilo na podání, které jsme často vyhazovali.
Sestava: Karol, Mýlek, Travinský, Siuda, Halecký, Slíva, libero: Březina
VK Ostrava, s.r.o. - TJ Dolní Benešov 2:3 (19,-22,-24,15,-13)
Po poradě mezi zápasy jsme přehodnotili sestavu. Na post univerzála se přesunul Navrátil, na libero Mýlek a na smeč Březina. Změny v sestavě přinesly určité zlepšení hry, což se projevilo v prvním setu. Následující části hry byly jako na houpačce. Vše o našich chybách, které se nám vymstily hlavně v koncovce 3. setu. Následující set se nám podařilo zabrat a vyhrát. Tie-break byl vyrovnaný, bohužel jsme pohořeli klasicky v koncovce.
Sestava: Karol, Navrátil, Travinský, Siuda, Halecký, Březina, libero: Mýlek
Dalšími našimi soupeři ve skupině budou SK AZ Kylešovice, USK Slavie OU Ostrava a VŠB TU Ostrava.
Soupiska VK Ostrava s. r. o. pro sezonu 2019/2020:
Beneš Radek, Brzobohatý Radek, Březina Michal, Halecký Michal, Karol Daniel, Kokeš Michal, Konkol Radim, Mýlek František, Navrátil Vojtěch, Pyrta Matěj, Siuda Denis, Slíva Jakub, Travinský David
K dalšímu dvojzápasu zajíždíme v sobotu 12. října na palubovku Kylešovic.