„Odolka“, další překážka v boji o elitní šestku

Muži

Po senzačním vítězství na palubovce prvního týmu extraligy z Českých Budějovic hostíme v sobotu 2. února od 17 hodin devátý tým tabulky Aero Odolena Voda a budeme chtít potvrdit dobrou formu třemi získanými body.


Postaví se proti sobě dva týmy, kterým se momentálně daří. Odolena Voda doma potrápila České Budějovice, porazila dokonce silné Karlovarsko a získala plný počet bodů jak s Benátkami nad Jizerou, tak se Zlínem. Při vítězství 3:1 nad přímým konkurentem v boji o předkolo play off nastoupilo Aero v této sestavě: Viiber, Vanags, Gear, Russell, Hladík, Walsh, libero Hadrava. Střídali: Mikula, Holčík, Vachoušek.
Také náš tým je v dobrém rozpoložení. Porazili jsme doma Kladno, venku České Budějovice a potrápili v poháru Karlovarsko. V sobotu budeme chtít našemu soupeři vrátit porážku z prvního zápasu, kdy jsme se po dvou hladce prohraných setech dostali zpět do zápasu, ale nakonec jsme po zkrácené hře padli v pěti setech.
Přijďte povzbudit naše hráče v důležitém zápase pro boj o konečné umístění mezi nejlepší šestkou soutěže.