Kladno přijede bez Baranova

Muži

Očekávaná kladenská hvězdná posila na postu univerzála, bývalý ruský reprezentant a držitel olympijského bronzu Sergej Baranov, podle slov trenéra Milana Fortuníka do Ostravy nepřijede. Kladno, které je zatím třetí, hostíme v sobotu 19. ledna netradičně již od 16:30 hodin.


Baranov nemůže ještě hrát, protože ruská federace včas nepotvrdila mezinárodní transfer. „Do poslední chvíle jsme čekali na potvrzení ruské federace, bez kterého nejde hráče na soupisku zařadit. To bohužel dorazilo pozdě. Sergej se k nám připojí, až bude mít vyřízené potřebné záležitosti i pro pobyt v Česku. V sobotu do Ostravy tedy s námi neodcestuje,” řekl pro kladenský klubový web trenér Milan Fortuník.
Ruský univerzál, který má v týmu nahradit Davida Konečného hrajícího nyní v Dubaji, nenastoupil ani v pohárovém loučení Kladna ve Finsku. Kladno prohrálo v poháru CEV s finskou Sastamalou 3:0 (20,19,19) a vypadlo. Náš sobotní soupeř nastoupil v sestavě: Habr, Walish, Sobotka, Zajíček, Hýský, Vemič – Moník. Střídali: Blažek, Vostárek.
Přijďte povzbudit naše hráče v dalším extraligovém utkání, v kterém se pokusíme favoritovi urvat nějaký ten bod v boji o přímý postup do čtvrtfinále play off.