V zápasovém bulletinu jsme představili Blażeje Podłeśneho

Muži

I v letošních zápasových bulletinech chceme hráče přiblížit i po lidské stránce. Nechali jsme je odpovědět na anketní otázky. Hráči mohli odpovídat vážně i nevážně. Odpovědi budeme zveřejňovat v jednotlivých bulletinech. Tento text je převzat z bulletinu k zápasu s Brnem.

Volejbalový vzor
Taylor Sander
(pozn.: Taylor Sander /1992/ je americký reprezentant, nyní univerzál brazilského klubu Sada Cruzeiro. Vítěz Světové ligy v roce 2014 a Světového poháru 2015, také bronz z OH v Riu 2016.)
Nejsympatičtější sportovkyně
Justyna Kovalczyk
(Pozn.: Justyna Kovalczyk/1983/ je fenomenální polská běžkyně na lyžích, mj. dvojnásobná olympijská vítězka, trojnásobná vítězka Světového poháru atd.)
Oblíbený zpěvák, zpěvačka, skupina, píseň
Coldplay a jejich skladba Sky Full Of Stars
(pozn.: Coldplay je britská rocková kapela, kterou založili v roce 1996 zpěvák a pianista Chris Martin a kytarista Jonny Buckland pod jiným názvem. Kapela se postupně rozrostla a v roce 1998 se přejmenovala na dnešní Coldplay.)
Oblíbený film, seriál
SAW, Prison Break
(pozn.: SAW je série amerických hororových filmů, z nichž první se promítal v roce 2004. Prison Break je několikasériový americký akční seriál natočený v letech 2005 až 2017, u nás známý pod názvem Útěk z vězení.)
Nejkrásnější kout světa
Lloret De Mar
(Katalánské pobřežní město u Středozemního moře)
Nejlepší relaxace
Cyklistika a posezení s přáteli
Oblečení, ve kterém se nejlépe cítíš
Sportovní boty, džíny a tričko
Nejoblíbenější jídlo a pití
Kuřecí polévka a masová roláda a jako příloha těstoviny