Na antuce v Kojetíně jsme skončili čtvrtí

Muži

Na jediném přípravném antukovém turnaji v Kojetíně, kde tradičně zahajujeme novou sezonu, jsme skončili na 4. místě. Junioři (na snímku) skončili ve své kategorii třetí.


„Chtěli jsme, aby si zahráli všichni hráči. Hráče z týmu mužů jsme rozdělili na áčko, které tvořili spíše starší hráči extraligového týmu. Béčko pak mladí kluci doplněni o juniory a manažera týmu Tomáše Zedníka. Junioři nakonec nejeli na tradiční turnaj do Raškovic a vytvořili třetí tým,“ popsal rozdělení týmů trenér Jan Václavík.
V základní skupině se „áčko“ utkalo se Zlínem, Nitrou, Olomoucí a Kojetínem. „Postoupili jsme do semifinále, kde jsme prohráli s Brnem a o třetí místo následně se Zlínem. Druhý tým nepostoupil se základní skupiny a junioři obsadili třetí místo v nižší výkonnostní kategorii,“ doplňuje konečné výsledky našich týmu Jan Václavík.
Stínem turnaje bylo zranění blokaře Václava Kotase, který si zlomil kůstku ukazováčku v dlani levé ruky.
V dalším pokračování přípravy zajíždí náš tým na dvoudenní pobyt do rakouského Zwettlu. „Koncem tohoto týdne budeme v Rakousku u týmu našeho bývalého trenéra Zdeňka Šmejkala Waldviertel. Ve čtvrtek absolvujeme modelový trénink zaměřený na herní činnosti a v pátek samotné utkání proti domácímu celku,“ dodává Jan Václavík.