V prvním zápase předkola play off hostíme Zlín

Muži

Spíše jsme v předkole čekali Prahu, ale vývoj zápasů posledního kola (hlavně naše prohra v Praze) nám přisoudil Zlín. Tento tým budeme hostit v úterý 13. března od 17 hodin v prvním zápase předkola play off v hale Sareza. Předkolo se hraje na dvě vítězná utkání. Druhý zápas nás čeká ve čtvrtek 15. března od 17 hodin na palubovce soupeře a případné třetí rozhodující utkání opět doma v sobotu 17. března ve stejný čas.


Oba zápasy základní části jsme s Fatrou Zlín prohráli. Nejdříve ve Zlíně 1:3 a pak doma 0:3. Jak řekl asistent trenéra Tomáš Zedník po zápase v Praze, musíme nyní tuto nepříznivou bilanci zlomit. Věřme, že naši hráči budou tentokrát bojovně naladěni a že Zlínu obě porážky vrátí „i s úroky“.

Druhou dvojici předkola tvoří Ústí nad Labem a ČZU Praha. Na vítěze sérií čekají dle postavení po základní části nejlepší dva celky tabulky České Budějovice a Liberec. V případě našeho postupu to bude ve čtvrtfinále Dukla Liberec. Jistými dvojicemi pro čtvrtfinále play off jsou Kladno – Příbram a Karlovarsko – Brno.

Přijďte povzbudit náš tým v úterý od 17 hodin v této rozhodující fázi sezony.