Náš B-tým postupuje do krajského semifinále

Metylovice – VK Ostrava B 0:3 (-22, -14, -19)

Hned od prvního setu jsme projevili větší herní kvalitu než soupeř. Několikrát jsme si vytvořili pětibodový náskok, který byl následně ztracen nevynucenými chybami. V koncovce setu se nám opět podařilo odskočit o 3 body. Tento náskok už byl vítězný.

Druhý set byl jasnou záležitostí. Domácím přestal jít příjem a začali kupit spoustu chyb. Naopak náš tým začal tlačit na útoku a servise a dostal se do herní pohody. Domácí vysvobodil až konec setu.
Obraz hry ve třetím setu se nezměnil. Metylovice stále chybovaly jak v útoku, tak na příjmu. V pohodě hrající naše družstvo jasně zvítězilo a ukončilo sérii ve svůj prospěch 3:0.

Sestava: Karol Daniel, Beneš Radek, Travinský David, Mýlek František, Urban Michal, Halecký Michal, libero Březina Michal.

V semifinále, hraném opět na tři vítězná utkání, se VK Ostrava B potká s VŠB Ostrava B. První zápas se hraje 24.2. od 11:00 na Jízdárně. Dá se očekávat velmi vyrovnaný duel a zajímavý volejbal.