Na 6. turnaji krajského přeboru starších žáků se na Základní škole Jugoslavská proti sobě v druhé výkonnostní skupině postavily tři ostravské celky. Ze vzájemného měření sil jsme vyšli nejlépe my a vracíme se mezi nejlepší žákovské celky Moravskoslezského kraje do elitní skupiny. 

V Hradci Králové se konal další turnaj Českého poháru starších žáků. Naši kluci sehráli sedm zápasů třetí výkonnostní skupiny a po výborných výsledcích si z druhého místa zajistili postup do druhé osmičky celorepublikové soutěže. 

Suverénním vítězem letošního turnaje jsou žáci polského Rybniku. Naši kluci skončili na 2. místě. Pátý ročník mezinárodního turnaje Inter Cup 2016, který pořádá VK Ostrava, se uskutečnil v úterý 27. listopadu v hale Sareza. Tentokrát se sešlo sedm týmů z České republiky a Polska a utkali se turnajovým systémem každý s každým. 

V rámci 4. turnaje Moravskoslezského přeboru starších žáků ve Frýdku - Místku postrádal trenér Tomáš Zedník stabilního hráče základní sestavy Michala Marka, který reprezentoval náš klub v rámci přípravy Lvíčat. Tři utkání jsme dotáhli do rozhodující zkrácené hry a nakonec jsme se štěstím první výkonnostní skupinu udrželi.

Uplynulý víkend sehráli naši starší žáci 3. kolo českého poháru skupiny východ. To se jim nepovedlo a bez zisku bodu i setu skončili v elitní osmičce na posledním místě. V další soutěži by na konci ledna měli pokračovat v rámci boje i se skupinou západ v třetí výkonnostní skupině.