Mladší žáci po druhém místě výš nepostupují

Celkem s přehledem jsme vyhráli tři utkání 2:0 a to s Frenštátem, Blue Volley Ostrava – ZŠ Albrechtice a Blue Volley Ostrava - ZŠ Františka Formana. Nejkrásnější a nejdramatičtější zápas jsme odehráli s týmem Blue Volley Ostrava – ZŠ Alberta Kučery. V prvním setu jsme dlouho vedli, ale v závěru setu jsme se nedokázali vyrovnat s podáním jednoho hráče soupeře. Stejná situace se vlastně opakovala i v průběhu celého druhého setu. To znamenalo naši porážku 2:0. Nicméně jsme byli vyrovnaným soupeřem a třeba příště, až se nám naskytne odveta, to dopadne naopak. Tato porážka nás odsunula na druhé místo, a tudíž pro příští kolo zůstáváme v této skupině.
Sestava: Adam Schauer, Jiří Lyčka, Patrik Vlček, Patrik Linský, Martin Lušovský, Jan Valeček, Matěj Kukrecht, Jan Matušek, trenér Martin Vaculík.