Kadeti otočili nepříznivý vývoj v Rybniku a mají třetí vítězství v kapse

Kadeti
V pátek 21. 10. 2016 jsme sehráli zápas 5. kola proti TS Volley Rybnik.
Tento zápas začal pro náš tým lehce tragicky. Během prvních dvou setů to vypadalo, jako kdyby ani nebyl na hřišti tým VK Ostrava, který v minulém kole porazil celek Jastrzebski Wegiel II. Na palubovce bylo družstvo, který soupeřil především sám se sebou a vyráběl jednu chybu za druhou. Na světelné tabuli bylo během 37 minut pro nás nepříznivé skore 0:2 na sety. Samozřejmě bouřka před třetím setem z úst trenéra byla velká a připomenutí za koho hrajeme, jak se máme chovat na hřišti a možnost hrát tuto soutěž přinesla své ovoce.
Do třetího setu jsme se pustili s pořádnou dávkou odvahy a odhodlanosti a po vítězství na jeho konci se začal celý zápas otáčet v náš prospěch.
Další set jsme měli již pod kontrolou a zodpovědně odehrané balony nám dávali opět sebevědomí, které jsme korunovali vítězstvím v tie breaku a tím i v celém zápase 3:2.
TS VOLLEY RYBNIK - VK OSTRAVA 2:3 (15,17,- 24,- 19,-12)
VK a Ostravu reprezentovali: Adam Kozel, Lubomír Mazoch, David Mienkina, Nikolas Konya, Jan Černín, Jindra Janošec, Michal Vodička, Jiří Mana, Jiří Sedlák, Jan Holáň, Vojta Vašíček, Radim Závodský, trenér: Lubomír Vašina, as. Jiří Mana st.